Tirana, Albania

1,236,736 Posts Share
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
remax_infinity_tirane. 🔵Super apartament 2+1+2 ⚪️Ne zemer te Tiranes, tek Pazari i Ri 😍 🔴C

🔵Super apartament 2+1+2 ⚪️Ne zemer te Tiranes, tek Pazari i Ri 😍 🔴Cmimi 144.000€ 📲 Kontakto Erionin +355 69 616 1442

Share 6 0
trendyoutlet.al. Horoskopi ditor 😊

Horoskopi ditor 😊

Share 4 0
trendyfashion.al. Horoskopi ditor 😊

Horoskopi ditor 😊

Share 16 0
marije_koka. Edhe 100 vite te lumtura tme behesh e bukura e tezes,zoti te udhezofte

Edhe 100 vite te lumtura tme behesh e bukura e tezes,zoti te udhezofte ne rruge te mbare dhe te shoqeroft ne cdo hap te jetes..urime dashuriii,zoti te bekoft🙏😘😍🤗💥🎂🥂🍾

Share 10 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
auto__lila. @auto__lila +491779175959
+355682602565
Transport Kudo mrena jasht ven

@auto__lila +491779175959 +355682602565 Transport Kudo mrena jasht vendit me lir se kudo 👇 Shitje makinash ekonomike

Share 5 0
sateeshlele. National Arts Museum Tirana Albania

National Arts Museum Tirana Albania

Share 1 0
danakleinert. Tirana, Albánsko. Opäť fascinujúca. Dnes dávame sériu prednášok o sile

Tirana, Albánsko. Opäť fascinujúca. Dnes dávame sériu prednášok o sile kreatívneho priemyslu. Máme čo ukázať a čím inšpirovať. Lietajúce auto, portál sashe.sk, strešná platforma Slovak Fashion Council, organizácia Creative Industry Forum, kuktúrne centrum Nová Cvernovka.. a to všetko vďaka aktívnym ľuďom, odborníkom, kreatívcom. Majte pekný deň, priatelia! Ten náš sa javí sľubne :) #tirana #albania #creativeindustry #slovakfashioncouncil #aircar #sashe #novacvernovka #cif #sova #slovakaid

Share 8 1
ishpejtionline. Tani makinë qepse e keni kudo me vete. Pasi kjo makinë elektrike dhe e

Tani makinë qepse e keni kudo me vete. Pasi kjo makinë elektrike dhe e vogel ju mbaron punë në çdo moment te ditës.⠀ ⠀ Cmimi 2490 Lek⠀ ⠀ Na ndiqni ne faqen e webit per me shume oferta.⠀ ⠀ http://bit.ly/2y5Qwed⠀ ⠀ •Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀ •Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀ Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀ #iShpejti⠀ #Merr #Risi. #Shijo #Cilesi!

Share 8 1
136dgofficial. Out now the song in YouTube go and listen shqipezz🔥🙌🏻🙌🏻❤️⚡️🚨🧨🧨

Out now the song in YouTube go and listen #sonte #136DG/LINK IN THE BIO BRO 🔪🔪🔪

Share 3 1
baronesha. Mire e kuqja qe ben sens, po ‘velvet’ c’lidhje ka?!🤔 Historianet e us

Mire e kuqja qe ben sens, po ‘velvet’ c’lidhje ka?!🤔 Historianet e ushqimit thone qe ne epoken Viktoriane ishte nje pershkrim i zakonshem per kek ose tortat qe kishin nje butesi prej therrime kadife. ⠀ Nga ngjyra te therrimet, kjo embelsire eshte bere shume e famshme edhe ne Shqiperi.⠀ Per ta pergatitur ne shtepi ke nevoje per miksin e gatshem te Betty Crocker, te ciles i shton vezet, vajin, ujin dhe sheqerin persiper. Sherben 12 racione.⠀ Cmimi: 499 lek⠀ #BARONESHA

Share 39 0
focus_cleaning_albania. Pastrimi makines 🚖🚘me avull💨💨💨💨....
#steamcleaning#cleaning#audi

Pastrimi makines 🚖🚘me avull💨💨💨💨.... #focus_cleaning_albania

Share 4 0
focus_cleaning_albania. Larje tapicerie 🚘🚖 #tirane#durres#berat#korce#lac#fier#shkoder#elbas

Larje tapicerie 🚘🚖 #focus_cleaning_albania

Share 6 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
ishpejtionline. 😍Cilësi e lartë Varese rrobash me 3  shtresa të shumëfishtë⠀
➡Cmimi -

😍Cilësi e lartë Varese rrobash me 3 shtresa të shumëfishtë⠀ ➡Cmimi -- 2700 Lek⠀ ❌ Fashion Dizanje 💪I RI! Me shtiza më të forta dhe më të trasha!⠀ ❌Shufra të veshura me pluhur të qëndrueshëm⠀ ℹMbulon deri në 40 kg⠀ 😍Mbajtese këpucësh në fund⠀ ❌Tre shtresa, anët e dyfishta⠀ ❌Dy varëse rrobash anësore në krye⠀ ℹ Dimensionet : L75-126×W64×H170cm

Share 9 1
marinkule.

.................

Share 29 0
egla_nails_art.

.................

Share 6 0
izi_officiel. #hair&makeupbyme 👰

#hair&makeupbyme 👰

Share 20 0
dyqaniroze. Pershendetje girls!🌸
Kjo faqe ju dedikohet juve!  E rihapem kete  llo

Pershendetje girls!🌸 Kjo faqe ju dedikohet juve! E rihapem kete llogari per te qene perseri prane jush me gjera te bukura! Shpresoj t’ja kalojme sa me mire dhe pazar te mbare! 🌸 🛍 #women #girlspower

Share 1 0
tranjer_privat92. GOLD GYM FITNESS

GOLD GYM FITNESS

Share 3 1
astritndreka.

.................

Share 3 0
zeitjustin. Author of PROIZVOD. High rank male key figure in a criminal organisati

Author of PROIZVOD. High rank male key figure in a criminal organisation sextrafficking women in East Europe. Feel it through the eyes and mind of this Hades. Written from the inside. Follow our blog towards publishing. www.proizvod.nl/en. Email for participation or collaboration Asian/America. #highheels #art #artwork #artist #women #luxury #book #author #photography #female #style #publish #fashion #model #trafficking #slave #property #legs #instaheels #friends #love #happiness #fun

Share 9 2
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
023hwd35. Author of PROIZVOD. High rank male key figure in a criminal organisati

Author of PROIZVOD. High rank male key figure in a criminal organisation sextrafficking women in East Europe. Feel it through the eyes and mind of this Hades. Written from the inside. Follow our blog towards publishing. www.proizvod.nl/en. Email for participation or collaboration Asian/America. #highheels #art #artwork #artist #women #luxury #book #author #photography #female #style #publish #fashion #model #trafficking #slave #property #legs #instaheels #friends #love #happiness #fun

Share 1 0
iproizvod. Author of PROIZVOD. High rank male key figure in a criminal organisati

Author of PROIZVOD. High rank male key figure in a criminal organisation sextrafficking women in East Europe. Feel it through the eyes and mind of this Hades. Written from the inside. Follow our blog towards publishing. www.proizvod.nl/en. Email for participation or collaboration Asian/America. #highheels #art #artwork #artist #women #luxury #book #author #photography #female #style #publish #fashion #model #trafficking #slave #property #legs #instaheels #friends #love #happiness #fun

Share 2 0
iambebu001. @stresi

@stresi

Share 29 1
__itneg_. 😴😴😴

😴😴😴

Share 2 0
jkrepjc. You ball hard, we ball harder.
#hiphop #ballin #Tirana #Albania

You ball hard, we ball harder. #hiphop #ballin #Tirana #Albania

Share 3 0
emilmoee. Last time I hitch hiked at night was in Saudi Arabia and it was not wi

Last time I hitch hiked at night was in Saudi Arabia and it was not without serious challenges which scared me off a little. Last night I decided to try again in Albania same day as I arrived from Montenegro, and although it was a 100% awesome experience, it provided me with a few important reminders and I want to share them. If you don't 100% trust the driver when HH, dont: - leave any luggage in the trunk of the car - get into the backseat of a three door car - accept any drugs - tell the driver your exact destination - hand over your phone or number #albania #tirana #streetart #night #hitchhiking #solotravel #adventure #safety #reminder #bettersafethansorry #sharingiscaring #travel #peopleareawesome #amorfati

Share 18 2
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
bistro_pizzeria. Pizza Chicken White! 300-400-550-700 ne 4 madhesi te ndryshme. Provo s

Pizza Chicken White! 300-400-550-700 ne 4 madhesi te ndryshme. Provo shijen e pices me mish pule te kombinuar me salce speciale! #pizza #pizzatime🍕 #food #bistropizzeria #delivery #delicious #meat #mocarela #yummy

Share 10 0
edlirreka. Look at the photo, it talks about me! 📚📝❤️
#followtrain #gainpost #h
Share 138 0