(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
artiilojes. Sado mirë të ec mhbti, herët apo vonë duhet të dalim në temë. Duhet të

Sado mirë të ec mhbti, herët apo vonë duhet të dalim në temë. Duhet të përshkallëzosh nga njohje rastësore në dashnor potencial. Pra duhet të hapësh tema seksuale ose ti japësh ton seksual, pak ngjyrë dhe flirt mhb. Per seksualizimin nuk ka rregull të artë se kur ta përdorësh. Mund ta fillosh që nga çkemi ose pas 3 ditësh. Varet shumë nga situata. Por si të hapësh tema seksuale në kohën e duhur pa dalë si i mbaruar? Ja disa mënyra: 1. Keqinterpreto me shaka gjërat që thotë ose bën. Psh: Ajo: "Është vonë, them të shkojmë në shpi" Ti: "Nuk besoj se kemi aq konfidenca akoma" Ose Ajo: "Më pëlqejnë meshkujt me mjekër" Ti: "E di kshu thonë të gjitha. Po nga eksperienca mjekra nuk ndimon shum kur do të punosh te kati poshtë. (Duke nënkuptuar seks oral)" Ajo: "Jam bër qull (nga vapa)" Ti: "Kaq shpejt? Qenke shum e ndjeshme, mbaje veten vajz" 2. Trego qëllime seksuale indirekt: Ajo: "Cilat lloje femrash jan tipi jot?" Ti: E shikon në sy. E shikon te gjoksi. E shikon prap në sy. Prap te gjoksi dhe i thua : "S'ka shumë rëndësi pamja, mjafton të kenë karakterin!" Kupton? 🤣 Ajo: "Je djalë për shtepi" Ti: "e di, sidomos për dhomë gjumi" 3. Hap tema për opinione dhe fantazi seksuale. Fillo duke treguar për ndonjë person ose vip, që kishin kte apo atë fetish dhe komentoje, lere dhe ate t komentojë. Pastaj tregoji për historitë e tua të kaluara. Dhe leje të të dëgjoj dhe të japi komente. Kjo e lejon të ndjehet komode duke hapur tema seksuale dhe mbi të gjitha, i tregon që ia ke haberin. Plus, e bën të imagjinojë si mund të ishte me ty. Femrat vdesin per kto shaka dhe për këto tema. Në fakt të gjithë i pëlqejnë, por mos u bëj bajat. Pak e sak thotë populli. Seksualizo mhb e rradhes. Deri atëher #lozebukur . . . . . . #jepidrejtim #loja #dashuria #artiilojes #flirtomeshume #sex #seksibenmire #shijo #jeto #emotionallyfit #dashuro #love #lovecoach #guru #albanianlovecoach #tirana #blloku #shqipëria #vajza #goca #femrat #djemtë #meshkujt #fit #rregullateqarkullimit #dëmin #lovegym #gym #albania

Share 13 0
jeunesseglobalbalkan. Luminesce është linja më e avancuar në tregun botëror në ditët e sotme

Luminesce është linja më e avancuar në tregun botëror në ditët e sotme. Çdo problem i lëkurës tuaj,gjen zgjidhje duke përdorur linjën tonë.❤️ . . . #lares #kremdite #kremnate #serum #shkelqyes #hidratim #shkelqim #butesi #rigjenerim #elasticitet #qelizastaminale #teknologji #kujdesi #kujdesiperveten #kujdesiperlekuren #skincareroutine #femrat #albaniangirls #shqiperi #fytyra

Share 21 1
erebeautycare. 🥥Maska Hydrashield,mbron lëkurën nga ajri i ndotur.
🥥Hidraton dhe i

🥥Maska Hydrashield,mbron lëkurën nga ajri i ndotur. 🥥Hidraton dhe i jep shkëlqim lëkurës. 🥥Mbron lëkurën nga tharja prej faktorëve mjedisor. . . . #hydrashieldmask #maskeperfytyren #maskafytyre #maskehidratuese #mbrojtje #butesi #hidratim #rigjenerim #shqiperi #femrat #meshkujt #gruaja #prishtina #prizreni #gjakova #peja #lipjan #suhareka #ferizaj #gjilan #tirana #albania #shkupi #macedonia #tetova #erèbeautycare

Share 72 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
erebeautycare. Luminesce është linja më e avancuar në tregun botëror në ditët e sotme

Luminesce është linja më e avancuar në tregun botëror në ditët e sotme. Çdo problem i lëkurës tuaj,gjen zgjidhje duke përdorur linjën tonë.❤️ . . . #lares #kremdite #kremnate #serum #shkelqyes #hidratim #shkelqim #butesi #rigjenerim #elasticitet #qelizastaminale #teknologji #kujdesi #kujdesiperveten #kujdesiperlekuren #skincareroutine #femrat #albaniangirls #shqiperi #fytyra

Share 92 0
egli_blog.

.................

Share 49 2
fshforg. Turneu kombëtar i shkollave 9-vjeçare, “Cappy Cup”, \"Ali Laçej\"🏆, tri

Turneu kombëtar i shkollave 9-vjeçare, “Cappy Cup”, "Ali Laçej"🏆, triumfon në finale ndaj "Andon Xoxa" 2-1. Finalja e madhe u zhvillua sot në orën 11:00, në qendrën sportive në #Kamëz. ⚽ Klaudia Borci (2)/ Ernisa Buzi #CappyCup #TurneuKombëtar #Shkollat9vjeçare #FSHF #Femrat

Share 1177 0
farmaworldshpk. Apple Growth Complex 🔝

Lufton në mënyrë efektive rrallimin e flokëve

Apple Growth Complex 🔝 Lufton në mënyrë efektive rrallimin e flokëve si tek #femrat ashtu edhe tek #meshkujt, duke nxitur rritjen e tyre. Produkt 100% natyral dhe pa efekte anësore

Share 15 0

Ambienti festiv në Ordinancën Stomatologjike Dental C - Prishtinë Festat e fundvitit #prishtine #kosove #shqipe #femrat #prishtinanightlife #zoneprishtine #dentist #stomatolog #bukur #muzika

Share 38 0
albaniaal7. , #femrat#ne#timon 👌🤣

, #timon 👌🤣

Share 1 0

Trupi i formuar gjatë dimrit❄️, shkëlqen nën diellin e verës 🌅! 🌬️Dimri eshte tek dera... Na kontaktoni në inbox për porosi apo për çdo pyetje që keni. . . . . . #duatedobesohem #dobesim #dobësim #pesha #humbjepeshe #palester #motivim #tiranafitness #ushqim #ushqime #perime #shendet #shendeti #shendetshem #shëndet #ushtrime #albanianfitness #hashendetshem #sfidoj #vrap #qëllim #regjim #cdodite #shoqe #cajdobesimi #femra #neforme #femrat #blerjeonline #tiranalifestyle

Share 15 0
teduamojqene. #fjali
#femrat
#dasuria
Share 3 1
egli_blog. @oni_bloger u bllokua follow @jon_hafuzi 👑

@oni_bloger u bllokua follow @jon_hafuzi 👑

Share 48 1
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oferte e fundvitit - ZBARDHIMI I DHEMBEVE VETEM 90 euro -Pastrimi me Air flow dhe Fluorizimi GRATIS #prishtina #kosova #peja #femrat #shqipet #shqipetare #dentist #bukur #qeshu

Share 12 0
korse_latex. 100 %korse latex 😊 .
KORSE DOBESIMI.
Efektet e shpejta te nje korseje

100 %korse latex 😊 . KORSE DOBESIMI. Efektet e shpejta te nje korseje: *Bel i holle ne -2 masa ne kohe te shkurter. *Zvogelim beli dhe ije ne 2 muaj. *5-7cm lirshmeri fale kapseve mberthyese. *Rehati ne trup.Materiali Latex 100% dhe pambuk ne pjesen e brendeshme duke mbajtur djersitjen dhe nuk lejon korsene te ngrihet gjate ecjes. *I padukshem ne veshje te ngushta. *Ndihmon ne reduktimin e dhimbjeve te shpines ,ndihmon trupin te qendrohe drejte. *Perdorim ne palester per efekte me te shpejta te nje trupi te trajnuar. *E keshillueshme per pas lindjes per grate lehone. KORSE MUND TE KETE SHUME.CILESIA BEN DIFERENCEN.GARANCIA JANE VETE KLIENTET TANE TE CILET I FALENDEROJME 😊😘 #korsedobesimi #korse #korselatex #corset #dobesim #veshje #femrat #thebestquolity #latex #gym #bebe# #postpartum #korselatex #topbeauty

Share 6 0

100 %korse latex 😊 . KORSE DOBESIMI. Efektet e shpejta te nje korseje: *Bel i holle ne -2 masa ne kohe te shkurter. *Zvogelim beli dhe ije ne 2 muaj. *5-7cm lirshmeri fale kapseve mberthyese. *Rehati ne trup.Materiali Latex 100% dhe pambuk ne pjesen e brendeshme duke mbajtur djersitjen dhe nuk lejon korsene te ngrihet gjate ecjes. *I padukshem ne veshje te ngushta. *Ndihmon ne reduktimin e dhimbjeve te shpines ,ndihmon trupin te qendrohe drejte. *Perdorim ne palester per efekte me te shpejta te nje trupi te trajnuar. *E keshillueshme per pas lindjes per grate lehone. KORSE MUND TE KETE SHUME.CILESIA BEN DIFERENCEN.GARANCIA JANE VETE KLIENTET TANE TE CILET I FALENDEROJME 😊😘 #korsedobesimi #korse #korselatex #corset #dobesim #veshje #femrat #thebestquolity #latex #gym #bebe# #postpartum #korselatex #topbeauty

Share 7 0