(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Canta Louis Vuitton me cmimin ne super Oferte per Vetem 1200 leke 🔥 vizitoni dyqanin tone ne Bllok per me shume #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱❤️

Share 14 0
dyqani.ne.bllok.jadore. Portofola pee meshkuj 1000 Leke ! 
Transport ne gjithe Shqiprine.
Korr

Portofola pee meshkuj 1000 Leke ! Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #a

Share 3 0

Gjith nerva jam çu sot .... pff / / #budapest #vlore #trump #fashion

Share 238 12
krenaria.islame. Elhamdulilah kam nevoje vetem per Allahun ❤☝️
▶️Për më shum ◀️
↘️↘️Fol

Elhamdulilah kam nevoje vetem per Allahun ❤☝️ ▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia

Share 708 10

Ali Pasha’s Bridge 👌🏼👌🏼👌🏼 Just a short walk from city streets of Gjirokaster. This bridge crosses over a serene valley where all you can hear are the bells from sheep grazing in the surrounding mountains. ☺️ . . . . . #moodyfilm #albaniagoyourownway #smilealbania #imaginory #instagood #balkans #startersofig #thefolkpr0ject #theoutbound #featurepalette #exploretocreate #lifeofadventure #killeverygram #albaniaexplore #vscomood #worldtravelbook #instagram #instagramkilla #shetitjenepershqiperi #bestvacations #feelalbania #getlostinalbania #albaniaholidays #yesalb #travelinalbania #tiranalifestyle #visitgjirokaster #visitalbania__ #albania #gjirokaster

Share 42 2

Paste dhembesh me dy agjente zbradhues .Rekomandohet sidomos per duhanpiresit.Efekt i garantuar qe ne larjen e pare!Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl

Share 9 0

Shower gel Mandarin-basil&lime😍 I jep lëkurës tuaj butësi, e pastron dhe ka një aromë mjaft të këndshme . Kushton vetëm 200 Lekë me ofertë 🥰 Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine #lac

Share 19 0

📁 Shitet : Mercedes Benz - Sllon - S300 , NUK E KAP TAKSA LUKSIT , Nafte , Viti 1993 , Disqe 18 Carlsson ORIGINAL Krom , me baxha , me sensor , Kambjo Automatike , tapiceri lekure te paster me levizje , super gjendje si motorrike dhe gjenerike , Letrat tpreme, Full opsion nuk ka nevoje per koment ... Ju Lutem Telefonata Serioze 📁Cmimi : 3.500€ 📁Numri i Celularit : 0695124230 📁Vendodhja : Durres #Bluefficency #Durres #tirane #sllon #berat #shkoder #fier #rent #rentcar #makinameqera #meqera #shitje #shit #shitjeonline #shitjedirekte #autobus #sale #forsale #apartamente #vlora #vlorabeach #saranda #sarandabeach #gjirokaster #autookazione

Share 12 0
seven_gitmez._. Gönderi bildirimlerini açarsanız seviniriz..!
👉 Sen yoksan bir kişi e

Gönderi bildirimlerini açarsanız seviniriz..! 👉 Sen yoksan bir kişi eksiğiz 👉 Sayfamıza destek olur musunuz 👉 Keşfet'den geldiysen takip et bizi bişey kaybetmez'sin #aşkacısı #inspirationalquotes #gjirokaster #dogsofinstagram #venezuela #venice #aşkankara #gucci #instagramers #izmir 🇹🇷 #aşksanabenzer #aşkfotoğrafları #anı #anıfotoğrafları

Share 7 0

Oferte e limituar! SHALLA1500 Leke Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #a

Share 11 0

#bejzgjedhjentende #blejonline #blej ☀️Bizhuteri shumë cilësore ☀️Çmime shumë të arsyeshme ☀️Transport falas, shpejt dhe kudo ☀️Për çdo informacion kontaktoni në inbox #bejzgjedhjentende #blejonline #albania #shqiperia #kuqezi #tirana #elbasan #durres #vlore #shkoder #fier #lezhe #korce #saranda #gjirokaster #berat #kukes #pogradec #diber

Share 25 0
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Canta Louis Vuitton me cmimin ne super Oferte per Vetem 1200 leke 🔥 vizitoni dyqanin tone ne Bllok per me shume #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #albaniangirl #albania🇦🇱❤️

Share 15 0
jovani_vsl. even the  crazy people have their own  street in Gjirokastra

#sokakue

even the crazy people have their own street in Gjirokastra #sokakuetemarreve #kalldrëmetegjirikastrës #gjirokaster

Share 14 0
eltontafaruci. Kështu janë zbukuruar disa nga qytetet e Shqipërisë për festa. (Nëqoft

Kështu janë zbukuruar disa nga qytetet e Shqipërisë për festa. (Nëqoftëse nuk gjeni foton e qytetit tuaj atëherë mund të na dërgoni foto të bëra nga ju...) #shqiperia #albania #festa #holidays #holidayseason #tirane #berat #shkoder #tropoje #kukes #has #burrel #durres #kavaje #lushnje #fier #vlore #sarande #gjirokaster #tepelene #kruje #lac #lezhe #shqiperiaime

Share 22 1